Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 4
· Najnowszy użytkownik: MP

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

29-07-2016 21:31
Witam na stronie Pilota

Powitanie

Witaj na stronie Pilota Chorągwi Warmińsko - Mazurskiej ZHP im. Grunwaldu w Olsztynie.

Kurs Pierwszej Pomocy - 2017

NewsyHarcerki Klub Żeglarski "BRYZA" organizuje 15-sto godzinny kurs pierwszej pomocy dla osób które zamykają (otwierają lub muszą uzupełnić) stopień przewodnika.

Niedźwiedzie mięso

Niedźwiedzie mięsoPilot Chorągwi wraz z zespołem zaprasza na zakończenie harcerskiego sezonu żeglarskiego.

Regaty Babiego Lata 2016

Regaty Babiego Lata 2016W dniach 24 i 25 września br. na jeziorze Ukiel rozegrane zostały regaty o „Puchar Babiego Lata” 2016 zorganizowane przez Harcerski Klub Żeglarski „BRYZA” w Olsztynie. W regatach wystartowało 41 jachtów w klasach regatowych T1, T2, T3, Omega, Open oraz DZ.

W regatach wystartowało również 6 jachtów klasy Optymist. Sternikami tych małych jednoosobowych jednostki były dzieci w wieku od 6 do 12 lat z olsztyńskiego Pałacu Młodzieży.
Pierwszego dnia regat rozegrano 4 wyścigi krótkie oraz drugiego dnia tzw. Long po całym akwenie jeziora Ukiel. Zakończenie regat nastąpiło na HSW „Bryza” przy ul. Olimpijskiej 11.

Babie Lato 2016

Babie Lato 2016Pilot Chorągwi wraz z zespołem zaprasza na zakończenie harcerskiego sezonu żaglarskiego

Ostatni turnus półkolonii żeglarskich

Ostatni turnus półkolonii żeglarskichKolejny (ostatni) turnus półkolonii żeglarskich trwa. Kadrę tworzą instruktorzy z Hufca Elbląg, Braniewo oraz Warmiński. Podczas tego turnusu odwiedził nas Pan Krzysztof Hołowczyc, który rozdał uczestnikom autografy i odpowiadał na pytania.

PORT w Węgorzewie

PORT w Węgorzewie22 lipca br. Pilot Chorągwi zwiedził teren przystani „Port ZHP” w Węgorzewie.
Przystań posiada nowoczesne pomosty do cumowania łodzi na kilkadziesiąt miejsc.


Kurs na stopień żeglarza jachtowego

Kurs na stopień żeglarza jachtowegoDruh Radek z Zespołu Pilota, prowadzący aktualnie kurs żeglarski na stopień Żeglarza jachtowego dla naszych harcerzy wysłał swoich kursantów na egzamin teoretyczny, który odbył się w pomieszczeniach Skysail.

Kurs na Sternika motorowodnego

Kurs na Sternika motorowodnegoW piątek, 22 lipca br. wyszkoleni przez Pilota Chorągwi druhowie z trzech naszych hufców stanęli przed Szacowną komisją egzaminacyjną.

Półkolonie żeglarskie relacja

Półkolonie żeglarskie relacjaGenialne Wakacje ….. dzięki inicjatywie druhny hm. Ewy Dyrdy młodzi mieszkańcy Olsztyna i okolic rozpoczęli 4 lipca br. Nowa forma spędzania wakacji po raz pierwszy została zorganizowana na terenie HSW „Bryza” w Olsztynie przez Komendę Chorągwi Warmińsko-Mazurskiej. „Półkolonie żeglarskie” koordynowane przez Zespół Pilota umożliwiają dzieciom powiatu olsztyńskiego radosne spędzanie wakacji w czasie , gdy rodzice pracują bez potrzeby wysyłania latorośli na odległe i drogie „spędy wakacyjne” lub do równie zapracowanych dziadków.

Burza na HSW BRYZA

Burza na HSW BRYZAW dniu 26 czerwca w godzinach popołudniowych nawiedziła nas burza

3 ODH Medium na HSW BRYZA

3 ODH Medium na HSW BRYZAZ 11 na 12 czerwca 3 ODH ,,Medium” zorganizowała 24 godzinną zbiórkę o tematyce survivalowej ,,Na wyspie Brownse-a” nad Harcerską Stanicą Wodną ,,Bryza”.
Wygenerowano w sekund: 0.14
16,029 unikalne wizyty